Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas
2019-05-02

Kada:
2019 birželio 1 – 2019 birželio 2 visą dieną
2019-06-01T00:00:00+03:00
2019-06-03T00:00:00+03:00
Kur:
Panevėžys
Cido Arena
Parko g. 12, Panevėžys 37310
Lietuva
Preliminari programa:
2019 m. birželio 1 d., šeštadienis
Atvykimas:  9:30-10:30, Panevėžys, Parko gatvė 12, Cido Arena
Startas 12:00 val.
Rungtys: sprintas, skračas, komandinis sprintas, grupinės lenktynės dėl
taškų, 2 km.individualios persekiojimo lenktynės.
12:00 Jaunutės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
12:40 Jaunučiai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:10 Jaunės: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:35 Jauniai: 2km individualios persekiojimo lenktynės
13:55 Jaunutės: grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
14:15 Jaunučiai: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
14:40 Jaunės: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
15:05 Jauniai: grupinės lenktynės dėl taškų (60ratų)
APDOVANOJIMAI (individualios persekiojimo lenktynės ir grupinės lenktynės dėl taškų)
16:00-17:00 Pertrauka
17:00 Jaunutės: spritno kvalifikacija 200m. iš eigos
17:50 Jaunučiai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:25 Jaunės: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
18:55 Jauniai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos
19:15 Jaunutės: skračas (20ratų)
19:25 Jaunučiai: skračas (30ratų)
19:40 Jaunės: skračas (30ratų)
19:55 Jauniai skračas (40ratų)
20:15 Jaunutės dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:20 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:25 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:30 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:35 Jaunutės dėl 3-4vt. II užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:40 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)
20:45 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
20:50 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)
APDOVANOJIMAI (skračas ir sprintas)
2019 m. birželio 2 d., sekmadienis
Startas 10:30
Rungtys: hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, keirinas, omniumas.
10:30 Jaunutės: Hitas 500m.
10:45 Jaunučiai Hitas 500m.
11: 00 Jaunės Hitas 500m.
11:15 Jauniai Hitas 1km
11:30 Jaunutės komandinis persekiojimas 4km
11: 45 Jaunučiai komandinis persekiojimas 4km
11:55 Jaunės komandinis persekiojimas 4km
12:05 Jauniai komandinis persekiojimas 4km
12: 10 Jaunutės omniumas I skračas (20ratų)
12:25 Jaunučiai omniumas I skračas (30ratų)
12:40 Jaunės omniumas I skračas (30ratų)
12:55 Jauniai omniumas I skračas (40ratų)
APDOVANOJIMAI (hitas ir komandinis persekiojimas)
13:10 – 14.00 Pertrauka
14:00 Jaunutės omniumas II tempo rungtis (20ratų)
14:15 Jaunučiai omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:30 Jaunės omniumas II tempo rungtis (30ratų)
14:45 Jauniai omniumas II tempo rungtis (40ratų)
15:00 Jaunutės komandinis sprintas
15:15 Jaunučiai komandinis sprintas
15:30 Jaunės komandinis sprintas
15:45 Jauniai komandinis sprintas
16:00 Jaunutės omniumas III eliminavimas
16:15 Jaunučiai omniumas III eliminavimas
16:25 Jaunės omniumas III eliminavimas
16:35 Jauniai omniumas III eliminavimas
16:50 Jaunutės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)
17:10 Jaunučiai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:30 Jaunės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
17:50 Jauniai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)
APDOVANOJIMAI (komandinis sprintas ir omniumas)
!!! Programa gali būti patikslinta gavus visų dalyvių sąrašą. !!!