2018 M. LIETUVOS RINKTINĖS
2018-02-15

2018 m. LDSF rinktinė pasirašyta

2018 m. Lietuvos dviračių sporto rinktinių sąrašai

Treko moterų sprinto rinktinė
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Simona Krupeckaitė 1982 Dmitrii Leopold
2. Miglė Marozaitė 1996 Dmitrii Leopold
3.

Rinktinės treneris Dmitrii Leopold

Treko moterų tempo 

 rinktinė

Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Olivija Baleišytė 1998 Antanas Jakimavičius, Solveiga Baleišytė
2. Kristina Kazlauskaitė 1999 Antanas Jakimavičius, Solveiga Baleišytė
3.

Rinktinės treneris Antanas Jakimavičius

Treko vyrų sprinto  

rinktinė

Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Vasilijus Lendel 1995 Dmitrii Leopold
2. Svajūnas Jonauskas 1995 Dmitrii Leopold
3.

Rinktinės treneris Dmitrii Leopold

Treko jaunių vaikinų  rinktinė

Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Rokas Gelžinis 2000 Algimantas Buividas, Kęstutis Norvaiša
2. Dovydas Stankevičius 2000 Algimantas Buividas, S. Paštuolis
3. Aivaras Naujokaitis 2000 A.Mitunevičius
4. Viktoras Laskovas    2000 A.Novikovas
5. Gedvinas Serafinas 2001 A.Novikovas
6. Augustas Janulis 2001 A.Mitunevičius, V. Jankauskas

Rinktinės treneris Anatolijus Novikovas

 

Treko jaunių merginų

rinktinė

Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Viktorija Šumskytė 2000 Solveiga Baleišytė
2. Arūnė Savičiūtė 2000 Solveiga Baleišytė
3. Židrūnė Paltarokaitė 2000 Solveiga Baleišytė
4. Jovita Sakavickaitė 2000 Solveiga Baleišytė
5. Rugilė Jurgelevičiūtė 2001 Eglė Zablockytė
6. Ona Šikailovaitė 2001 Eglė Zablockytė
7. Kristina Jankauskaitė 2001 Eglė Zablockytė
8. Erika Župerkaitė 2001 Eglė Zablockytė
9. Auksė Pikūnaitė 2001 Eglė Zablockytė
10.
11.

Rinktinės treneris  Solveiga Baleišytė

Vyrų  plento  rinktinė
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Ramūnas Navardauskas 1988 Kęstutis Česaitis, Vclovas Šiugždinis
2. Ignatas Konovalovas 1985 Valerijus Konovalovas
3. Gediminas Bagdonas 1985 Kęstutis Norvaišas,  Artūras Kasputis
4. Aidis Kruopis 1986 Vilius Jankauskas,  Artūras Kasputis
5. Evaldas Šiškevičius 1988 Gediminas Kastanauskas, Vytautas Juchnevičius
6. Žydrūnas Savickas 1991 Napaleonas Buinauskas, Vytautas Juchnevičius
7.

Rinktinės treneris Artūras Kasputis

Moterų plento  rinktinė

Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Rasa Leleivytė 1988 Gediminas Kastanauskas, Valerijus Konovalovas
2. Daiva Tušlaitė 1986 Valerijus Konovalovas, Loreta Zopelienė
3. Silvija Pacevičienė 1993 Valerijus Konovalovas, Vytautas Indreliūnas, Šarūnas Pacevičius

Rinktinės treneris Valerijus Konovalovas


U – 23  vyrai  plentas rinktinė
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Venantas Lašinis 1997 D. Vileniškis
2. Justas Beniušis 1997 V. Šiugždinis
3. Rojus Adomaitis 1998 V. Šiugždinis
4. Tomas Gembeckas 1996 D. Vileniškis
5. Romas Zubrickas 1999 V. Šiugždinis
6. Kęstutis Vaitaitis 1999 V. Indreliūnas
7. Paulius Valiukas 1999 V. Juchnevičius, D. Vileniškis
8. Mantas Januškevičius 1999 G. Volungevičius
9. Denas Masiulis 1999 V. Kolesnikov
10. Domantas Rimkus 1999 V. Juchnevičius, D. Vileniškis
11. Matas Antanavičius 1999 D. Vileniškis
12. Matas Jankauskas 1998 V. Juchnevičius, D. Vileniškis
13. Arvydas Birenis 1998 V. Kolesnikov

Rinktinės treneris Deividas Vileniškis

Jaunių vaikinų plento  rinktinė
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Erikas Šidlauskas 2000 Vytautas Indreliūnas, Vitalija Breivienė
2. Rokas Kmieliauskas 2000 Viktoras Biga
3. Aristidas Kelmelis 2000 Gintautas Volungevičius
4. Rimvydas Aleksa 2001 Artūras Žemaitaitis
5. Algirdas Butkevičius 2000 Vytautas Juchnevičius, Liuda Triabaitė
6. Laurynas Kuras 2000 Gintautas Volungevičius
7. Karolis Galiackas 2001 Viktoras Biga
8. Martynas Sirutavičius 2000 Vytautas Juchnevičius
9. Paulius Šavelskis 2001 Artūras Žemaitaitis
10. Benas Jankys 2001 Artūras Žemaitaitis
11. Eitvilas Aželis 2001 Vytautas Juchnevičius, Vilius Jankauskas
12. Dovydas Vaitkevičius 2001 Vytautas Juchnevičius, Vilius Jankauskas

Rinktinės treneris Gintautas Volungevičius

Jaunių merginų  plento rinktinė 
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Justė Juškevičiūtė 2000 Kęstutis Česaitis
2. Akvilė Gedraitytė 2001 Vytautas Indreliūnas, Vitalija Breivienė
3. Gintarė Kiupelytė 2000 Kęstutis Česaitis
4. Gedvilė Dargytė 2000  Gediminas Kastanauskas
5. Paulina Patinskaitė 2001 Vytautas Indreliūnas, Vitalija Breivienė
6. Barbora Dauderytė 2000 Vytautas Juchnevičius, Liuda Triabaitė
7. Karolina Černych 2000 Gediminas Kastanauskas
8. Milda Mastauskaitė 2001 Viktoras Biga

Rinktinės treneris Vytautas Indreliūnas

 MTB vyrų  rinktinė 
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Šarūnas Pacevičius 1991    E. Pacevičius
2. Domas Manikas 1991    A.Novikovas
3. Paulius Natalevičius 1989
4. Edgaras Kovaliovas 1989    V. Juchnevičius
5. Eimantas Gudiškis 1991    G. Volungevičius
6.   Lukas Talačka  1994
 V.Juchnevičius     (04.06)
7.

Rinktinės treneris Šarūnas Pacevičius

 MTB  moterų   rinktinė
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Katažina Sosna 1990 Gediminas Kastanauskas
2. Ieva Venckutė 1996 Gediminas Kastanauskas
3. Greta Karasiovaitė 1999 Gediminas Kastanauskas

Rinktinės treneris  Gediminas Kastanauskas

MTB jaunių vaikinų rinktinė  
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Edgaras Švėgžda 2001       Š. Pacevičius
2. Gustas Raugala 2001       R. Čerkauskaitė
3.

Rinktinės treneris Šarūnas Pacevičius

 MTB  merginų jaunių  rinktinė
Nr. Vardas, Pavardė Gimimo metai Trenerio vardas, pavardė
1. Jekaterina Anančenkova 2000 Valentina Pokladok
2. Kornelija Kertenytė 2001 Šarūnas Pacevičius

Rinktinės treneris  Gediminas Kastanauskas

BMX  moterų ir vyrų rinktinė

Eil.

Nr.

Sportininko vardas ,pavardė Gimimo metai Treneris
1. Vilma Rimšaitė 1983 A.Rimša
2. Gabrielius Pabijanskas 1998 D.Armonas
3. Lukas Šuškevičius 1999 D.Armonas

Rinktinės treneris  Donatas Armonas

BMX jaunimo rinktinė

Eil.

Nr.

Sportininko vardas ,pavardė Gimimo metai Treneris
4. Gvidas Usevičius 2000 D.Armonas

 

5. Gustas Usevičius 2001 D.Armonas

 

6. Benas Petrikras 2001 D.Šiaudvytė

Rinktinės treneris  Donatas Armonas

BMX  jaunių rinktinė

Eil.

Nr.

Sportininko vardas ,pavardė Gimimo metai Treneris
7. Vėja Baškytė 2002 D.Šiaudvytė
8. Aleksandras Dauginas 2002 D.Šiaudvytė
9. Gabija Rimkutė 2003 V.Lopeta
10. Aurimas Kairys 2003 V.Lopeta
11. Eivydas Šidlauskas 2003 D.Armonas
12. Simas Margevičius 2003 D.Šiaudvytė

Rinktinės treneris  Donata Šiaudvytė

2018 m. LDSF rinktinė pasirašyta