Dėl UCI pasaulio Gran Fondo čempionato
2019-07-11

Rugpjūčio 29 – rugsėjo 1 dienomis Poznanėje (Lenkija) vyks pasaulio Gran Fondo čempionatas, kuriame numatytos dvi oficialios rungtys: asmeninės lenktynės ir grupinės lenktynės. Komandų estafetės varžybos yra neoficiali čemppionato rungtis. Nacionaliniai veteranų čempionai ir UCI Gran Fondo varžybų nugalėtojai automatiškai įgyja teisę dalyvauti čempionate, o Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) turi teisę į varžybas papildomai deleguoti 5 vyrus ir 5 moteris.

Norime sudaryti bendrą Lietuvos dalyvių sąrašą, todėl prašome automatiškai įgijusius teisę dalyvauti čempionate ir ketinančius vykti į varžybas dviratininkus susisiekti su LDSF el. paštu: info@ldsf.lt iki liepos 22 dienos.

Dalyviai, kurie automatiškais neįgijo teisės dalyvauti čempionate (nėra šių metų ALL ar grupinių lenktynių čempionai), gali pateikti prašymą dalyvauti pasaulio Gran Fondo čempionate iki liepos 22 d. el. paštu: info@ldsf.lt. Jei norinčių dalyvauti vyrų ar moterų atsiras daugiau nei po penkis, bus rengiami atrankos kriterijai. Dalyvaujant privaloma licencija.

Visi norintys dalyvauti pasaulio Gran Fondo čempionate išlaidas apmoka patys.

Daugiau informacijos:

https://granfondopoznan.com/index-en.html.