Istorija – Pasiekimai


1924 metai 

Paryžiaus olimpinės žaidynės

  •  Isakas Anolikas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Juozas Vilpišauskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

1928 metai

Amsterdamo olimpinės žaidynės

  •  Tarchumas Murnikas – 50 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  •  Jurgis Gedminas – 55 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  •  Isakas Anolikas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  •  Vladas Jankauskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės

1988 metai

Seulo olimpinės žaidynės

  • Gintautas Umaras – 1 vieta (trekas, 4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Gintautas Umaras ir Artūras Kasputis – 1 vieta (trekas, 4 km komandų persekiojimo lenktynės)
  • Laima Zilporytė – 3 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
(atstovaujant Sovietų Sąjungai)

1991 metai

Lapkričio 22 d. Berlyne (Vokietija) atkurta Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) narystė Tarptautinėje dviračių sporto sąjungoje (UCI)


1992 metai

Barselonos olimpinės žaidynės

  • Rita Razmaitė – 9-12 vietos (trekas, sprintas)
  • Aiga Zagorska – 13 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės), 14 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Laima Zilporytė – 18 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Daiva Čepelienė – 20 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Saulius Šarkauskas – 23 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

 

Pasaulio treko čempionatas, Valensija (Ispanija)

  • Jonas Romanovas – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)
  • Artūras Kasputis – 3 vieta (5 km asmeninės persekiojimo lenktynės, profesionalai)

1994 metai

Pasaulio plento čempionatas, Palermas (Italija)

  • Rasa Polikevičiūtė, Jolanta Polikevičiūtė, Liuda Triabaitė, Diana Žiliūtė – 2 vieta (50 km komandų lenktynės)

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Kitas (Ekvadoras)

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

1995 metai

Pasaulio treko čempionatas, Bogota (Kolumbija)

  • Remigijus Lupeikis – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio plento čempionatas, Duitama (Kolumbija)

  • Edita Pučinskaitė – 3 vieta (grupinės lenktynės)

1996 metai

Atlantos olimpinės žaidynės

  • Jolanta Polikevičiūtė – 5 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 7 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)
  • Rasa Mažeikytė – 6 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Rasa Polikevičiūtė – 12 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 12 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)
  • Rita Razmaitė – 13 vieta (trekas, sprintas), finišo nepasiekė (trekas, grupinės lenktynės)
  • Artūras Kasputis – 10 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės), 21 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)
  • Artūras Kasputis, Remigijus Lupeikis, Artūras Trumpauskas ir Mindaugas Umaras – 11 vieta (trekas, 4 km komandų persekiojimo lenktynės)
  • Remigijus Lupeikis – 13 vieta (trekas, grupinės lenktynės), 28 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 95 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Diana Žiliūtė – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Raimondas Rumšas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Raimondas Vilčinskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Linas Balčiūnas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Jonas Romanovas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Luganas (Šveicarija)

  • Rasa Polikevičiūtė – 2 vieta (grupinės lenktynės)
  • Jolanta Polikevičiūtė – 5 vieta (grupinės lenktynės)

Europos plento čempionatas, Meno sala (Jungtinė Karalystė)

  • Diana Žiliūtė – 2 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

1997 metai

Pasaulio plento čempionatas, San Sebastianas (Ispanija)

  • Jolanta Polikevičiūtė – 4 vieta (grupinės lenktynės)

Europos plento čempionatas, Vilachas (Austrija)

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Keiptaunas (PAR)

  • Gitana Gruodytė – 2 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

  • Rasa Mažeikytė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

1998 metai

Pasaulio plento čempionatas, Valkenburgas (Nyderlandai)

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 4 vieta (pavienio starto lenktynės)
  • Rasa Polikevičiūtė – 4 vieta (grupinės lenktynės)

Pasaulio plento taurė, galutinė įskaita

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta

Pasaulio treko taurė, galutinė įskaita

  • Rasa Mažeikytė – 1 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Ščecinas (Lenkija)

  • Rasa Mažeikytė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Linas Balčiūnas – 1 vieta (1 km hitas), 1 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos plento čempionatas, Upsala (Švedija)

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės), 2 vieta – (jaunimas, grupinės lenktynės)
  • Rasa Mažeikytė – 2 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

„Tour de France“, galutinė įskaita

  • Edita Pučinskaitė – 1 vieta

1999 metai

Pasaulio treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

  • Rasa Mažeikytė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Trevizas/Verona (Italija)

  • Edita Pučinskaitė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 3 vieta (pavienio starto lenktynės)
  • Diana Žiliūtė – 3 vieta (grupinės lenktynės)

„Tour de France“, galutinė įskaita

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta
  • Edita Pučinskaitė – 3 vieta

Pasaulio treko taurė, galutinė įskaita

  • Rasa Mažeikytė – 1 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Atėnai (Graikija)

  • Tomas Vaitkus – 3 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Europos treko čempionatas, Dalminė (Italija)

  • Gitana Gruodytė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

2000 metai

Sidnėjaus olimpinės žaidynės

  • Diana Žiliūtė – 3 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 9 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)
  • Edita Pučinskaitė – 10 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 25 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Rasa Mažeikytė – 11 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės), 12 vieta (trekas, grupinės lenktynės)
  • Rasa Polikevičiūtė – 13 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Raimondas Rumšas – 23 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 43 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Artūras Kasputis – 25 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Remigijus Lupeikis – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)
  • Saulius Šarkauskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Plujė (Prancūzija)

  • Rasa Polikevičiūtė – 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Mančesteris (Jungtinė Karalystė)

  • Rasa Mažeikytė – 5 vieta (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Edita Kubelskienė – 5 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio plento taurė, galutinė įskaita

  • Diana Žiliūtė – 1 vieta

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Fiorencuola (Italija)

  • Sergejus Apionkinas, Vytautas Kaupas, Simas Raguckas, Tomas Vaitkus – 1 vieta (komandų persekiojimo lenktynės
  • Tomas Vaitkus – 2 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

2001 metai

Pasaulio plento čempionatas, Lisabona (Portugalija)

  • Rasa Polikevičiūtė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 4 vieta (pavienio starto lenktynės)
  • Edita Pučinskaitė – 2 vieta (grupinės lenktynės)
  • Diana Elmentaitė – 3 vieta (jaunės, pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Brno (Čekija)

  • Sergejus Apionkinas – 2 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Sergejus Apionkinas, Aivaras Baranauskas, Tomas Vaitkus, Vytautas Kaupas – 2 vieta (jaunimas, komandų persekiojimo lenktynės)
  • Gitana Gruodytė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Tomas Vaitkus – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Fiorencuola (Italija)

  • Diana Elmentaitė – 2 vieta (jaunės, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Julita Papinigytė – 3 vieta (jaunės, 500 m pavienio starto lenktynės)

2002 metai

Pasaulio plento čempionatas, Zolderis (Belgija)

  • Tomas Vaitkus – 1 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Butgenas (Vokietija)

  • Neringa Raudonytė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

„Tour de France“, galutinė įskaita

  • Raimondas Rumšas – 3 vieta

2003 metai 

Pasaulio treko čempionatas, Štutgartas (Vokietija)

  • Edita Kubelskienė – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)
  • Tomas Vaitkus, Aivaras Baranauskas, Linas Balčiūnas ir Raimondas Vilčinskas – 5 vieta (4 km komandų persekiojimo lenktynės)
  • Diana Žiliūtė – 5 vieta (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Tomas Vaitkus – 5 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio BMX čempionatas, Pertas (Australija)

  • Vilma Rimšaitė – 3 vieta

Europos BMX čempionatas, Valė (Prancūzija)

  • Vilma Rimšaitė – 2 vieta („Cruiser“ klasė“)

Pasaulio plento čempionatas, Hamiltonas (Kanada)

  • Edita Pučinskaitė – 4 vieta (grupinės lenktynės)

          

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Maskva (Rusija)

  • Agnė Bagdonavičiūtė – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)
  • Eglė Cekanauskaitė – 2 vieta (2 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Andrius Buividas, Justas Volungevičius, Ignatas Konovalovas, Gediminas Bagdonas – 3 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Maskva (Rusija)

  • Simona Krupeckaitė – 2 vieta (jaunimas, sprintas)
  • Agnė Bagdonavičiūtė – 3 vieta (jaunės, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Gediminas Bagdonas, Andrius Buividas, Justas Volungevičius, Ignatas Konovalovas – 3 vieta (jauniai, komandų persekiojimo lenktynės)

2004 metai

Atėnų olimpinės žaidynės

  • Simona Krupeckaitė – 4 vieta (trekas, 500 m pavienio starto lenktynės), 7 vieta (trekas, sprintas)
  • Linas Balčiūnas, Ignatas Konovalovas, Tomas Vaitkus, Raimondas Vilčinskas, Aivaras Baranauskas – 8 vieta (trekas, 4 km komandų persekiojimo lenktynės)
  • Edita Pučinskaitė – 9 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 10 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)
  • Linas Balčiūnas – 9 vieta (trekas, 4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Rasa Polikevičiūtė – 23 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 29 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Jolanta Polikevičiūtė – 31 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Tomas Vaitkus – finišo nepasiekė (trekas, grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio treko čempionatas, Melburnas (Australija)

  • Simona Krupeckaitė – 3 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 6 vieta (keirinas)
  • Linas Balčiūnas, Aivaras Baranauskas, Tomas Vaitkus, Raimondas Vilčinskas – 6 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Bardolinas/Verona (Italija)

  • Edita Pučinskaitė – 5 vieta (pavienio starto lenktynės)
  • Modesta Vžesniauskaitė – 5 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Valensija (Ispanija)

  • Daiva Tušlaitė – 3 vieta (jaunės, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Pasaulio BMX čempionatas, Paryžius (Prancūzija)

  • Vilma Rimšaitė – 4 vieta („Cruiser“ klasė“)

Europos BMX čempionatas, Čekija

  • Vilma Rimšaitė – 4 vieta („Cruiser“ klasė“)

2005 metai

Pasaulio jaunių čempionatas, Viena (Austrija)

  • Egidijus Juršys – 1 vieta (trekas, grupinės lenktynės dėl taškų)
  • Rasa Leleivytė – 3 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

         

Europos plento čempionatas, Maskva (Rusija)

  • Modesta Vžesniauskaitė – 3 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)
  • Aušrinė Trebaitė – 2 vieta (jaunės, pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Fiorencuola (Italija)

  • Linas Balčiūnas – 1 vieta (open, omniumas)
  • Tomas Vaitkus – 2 vieta (open, omniumas)
  • Gediminas Bagdonas, Ignatas Konovalovas, Aidis Kruopis, Simas Kondrotas – 3 vieta (jaunimas, komandų persekiojimo lenktynės)

Europos BMX čempionatas, Šveicarija

  • Vilma Rimšaitė – 1 vieta („Cruiser“ klasė“)

2006 metai

Pasaulio treko čempionatas, Bordo (Prancūzija)

  • Simona Krupeckaitė – 5 vieta (sprintas), 5 vieta (500 m pavienio starto lenktynės)

Pasaulio BMX čempionatas, San Paulas (Brazilija)

  • Vilma Rimšaitė – 5 vieta („Cruizer“ klasė)

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Gentas (Belgija)

  • Rasa Leleivytė – 1 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Atėnai (Graikija)

  • Gediminas Bagdonas – 2 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Gediminas Bagdonas, Ignatas Konovalovas, Aidis Kruopis, Simas Kondrotas – 3 vieta (jaunimas, komandų persekiojimo lenktynės)

2007 metai

Pasaulio treko čempionatas, Palmos Maljorka (Ispanija)

  • Simona Krupeckaitė – 4 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 5 vieta (sprintas)

Europos treko čempionatas, Kotbusas (Vokietija)

  • Vilija Sereikaitė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos plento čempionatas, Sofija (Bulgarija)

  • Ignatas Konovalovas – 2 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)
  • Rasa Leleivytė – 3 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

Europos BMX čempionatas (10 etapų)

  • Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė)

2008 metai

Pekino olimpinės žaidynės

  • Vilija Sereikaitė – 6 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Simona Krupeckaitė – 8 vieta (trekas, sprintas)
  • Edita Pučinskaitė – 9 vieta (plentas, grupinės lenktynės),  23 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)
  • Jolanta Polikevičiūtė – 11 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Svetlana Pauliukaitė – 12 vieta (trekas, grupinės lenktynės dėl taškų), 12 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Modesta Vžesniauskaitė – 27 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Ignatas Konovalovas – 29 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Dainius Kairelis – 74 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Mančesteris (Didžioji Britanija)

  • Simona Krupeckaitė – 2 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 2 vieta (sprintas), 6 vieta (keirinas)
  • Svetlana Pauliukaitė – 6 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

   

Europos treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

  • Vilija Sereikaitė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos BMX čempionatas, Veiterštatas (Vokietija)

  • Vilma Rimšaitė – 5 vieta („Cruiser“ klasė)

    

Europos plento čempionatas, Arona (Italija)

  • Rasa Leleivytė – 1 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Varezė (Italija)

  • Diana Žiliūtė – 6 vieta (grupinės lenktynės)

Pasaulio studentų dviračių čempionatas, Neimegenas (Nyderlandai)

  • Evaldas Šiškevičius – 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

2009 metai

Pasaulio treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

  • Simona Krupeckaitė – 1 vieta (500 m pavienio starto lenktynės; pasaulio rekordas – 33,296 sek.; 2009 03 25), 3 vieta (sprintas)
  • Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 3 vieta (komandų sprintas)
  • Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės), 6 vieta (omniumas)
  • Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė ir Svetlana Pauliukaitė – 5 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)
  • Svetlana Pauliukaitė – 6 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio plento čempionatas, Mendrizijus (Šveicarija)

  • Diana Žiliūtė – 5 vieta (grupinės lenktynės)
  • Ignatas Konovalovas – 8 vieta (pavienio starto lenktynės)

Pasaulio BMX čempionatas, Adelaidė (Australija)

  • Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė)

Europos BMX čempionatas (16 etapų)

  • Vilma Rimšaitė – 2 vieta („Cruiser“ klasė), 6 vieta (standartinė klasė)

Europos treko čempionatas, Minskas (Baltarusija)

  • Vilija Sereikaitė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės), 3 vieta (jaunimas, 500 m pavienio starto lenktynės)
  • Aušrinė Trebaitė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko daugiakovių čempionatas, Gentas (Belgija)

  • Simona Krupeckaitė – 1 vieta (sprinto daugiakovė)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Maskva (Rusija)

  • Aleksandra Sošenko –  3 vieta (skrečas)

2010 metai

Pasaulio treko čempionatas, Balerupas (Danija)

  • Simona Krupeckaitė – 1 vieta (keirinas), 2 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 3 vieta (sprintas)
  • Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 3 vieta (komandų sprintas)
  • Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės), 6 vieta (omniumas)

 Simona Krupeckaitė – pasaulio sprinto rekordas (10,793 sek.; 2010 05 29 Maskva, Rusija)

Europos treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

  • Simona Krupeckaitė – 2 vieta (keirinas), 3 vieta (sprintas)
  • Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė, Vaida Pikauskaitė – 2 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)
  • Simona Krupeckaitė, Gintarė Gaivenytė – 5 vieta (komandų sprintas)

Pasaulio BMX čempionatas, Pitermaricburgas (PAR)

  • Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Sankt Peterburgas (Rusija)

  • Vaida Pikauskaitė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos plento čempionatas, Ankara (Turkija)

  • Katažina Sosna – 3 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)
  • Aušrinė Trebaitė – 3 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

2011 metai

Pasaulio treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

  • Simona Krupeckaitė – 2 vieta (sprintas)
  • Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Simona Krupeckaitė ir Ginatrė Gaivenytė – 6 vieta (komandų sprintas)

 

Pasaulio BMX čempionatas, Kopenhaga (Danija)

  • Vilma Rimšaitė – 6 vieta

Europos treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

  • Simona Krupeckaitė – 5 vieta (keirinas), 6 vieta (sprintas)

 

Europos BMX čempionatas (12 etapų) 

  • Vilma Rimšaitė – 4 vieta

 

Europos plento čempionatas, Ofida (Italija)

  • Katažina Sosna – 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

 

Pasaulinės studentų žaidynės, Šendženas (Kinija)

  • Vilija Sereikaitė – 1 vieta (trekas, asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Eglė Zablockytė, Aušrinė Trebaitė, Aleksandra Sošenko – 1 vieta (plentas, komandų atskiro starto lenktynės)
  • Vilma Rimšaitė – 1 vieta (BMX)
  • Tautvydas Biknius – 3 vieta (BMX)

2012 metai

Londono olimpinės žaidynės

  • Simona Krupeckaitė – 5 vieta (trekas, sprintas), 7 vieta (trekas, keirinas)
  • Vilma Rimšaitė – 13 vieta (BMX)
  • Ramūnas Navardauskas – 21 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 47 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Gediminas Bagdonas – 59 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

 

Pasaulio treko čempionatas, Melburnas (Australija)

  • Simona Krupeckaitė – 2 vieta (sprintas)

 

Europos treko čempionatas, Panevėžys (Lietuva)

  • Simona Krupeckaitė – 1 vieta (keirinas), 3 vieta (sprintas)
  • Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 1 vieta (komandų sprintas)
  • Aušrinė Trebaitė – 1 vieta (omniumas)
  • Aušrinė Trebaitė, Vilija Sereikaitė, Vaida Pikauskaitė – 1 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)
  • Gediminas Bagdonas – 3 vieta (omniumas)

 

Europos BMX čempionatas (12 etapų)

  • Vilma Rimšaitė – 4 vieta

2013 metai

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Glazgas (Škotija)

  • Svajūnas Jonauskas – 1 vieta (sprintas)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Anadija (Portugalija)

  • Edita Mazurevičiūtė – 2 vieta (jaunės, omniumas)
  • Svajūnas Jonauskas – 2 vieta (jauniai, sprintas)

 

Europos BMX čempionatas (12 etapų)

  • Vilma Rimšaitė – 2 vieta

2014 metai

Europos treko čempionatas, Gvadelupa

  • Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)
  • Vasilijus Lendel – 4 vieta (keirinas)
  • Simona Krupeckaitė – 5 vieta (sprintas), 5 vieta (keirinas)
  • Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 5 vieta (komandų sprintas)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Anadija (Portugalija)

  • Edita Mazurevičiūtė – 1 vieta (jaunės, omniumas)

2015 metai

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Atėnai (Graikija)

  •  Olivija Baleišytė – 3 vieta (jaunės, 2 km asmeninės persekiojimo lenktynės, liepos 14 d.)

 

Pasaulio plento čempionatas, Ričmondas (JAV)

  • Ramūnas Navardauskas – 3 vieta (grupinės lenktynės, rugsėjo 27 d.)

 

 

Europos treko čempionatas, Grenchenas (Šveicarija)

  • Aušrinė Trebaitė – 3 vieta (omniumas, spalio 18 d.)
  • Simona Krupeckaitė – 5 vieta (sprintas)

2016 metai

Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės

  • Simona Krupeckaitė – 7 vieta (trekas, sprintas), 12 vieta (trekas, keirinas)
  • Daiva Tušlaitė – 34 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Ramūnas Navardauskas – 35 vieta (plentas, grupinės lenktynės)
  • Ignatas Konovalovas – viršijo laiko limitą (plentas, grupinės lenktynės)

Europos kalnų dviračių maratono čempionatas, Sigulda (Latvija)

  • Katažina Sosna – 3 vieta (birželio 5 d.)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Montikjaris (Italija) 

  • Olivija Baleišytė – pasaulio jaunių rekordas (2 km asmeninės persekiojimo lenktynės, 2.22,311) ir 1 vieta (liepos 13 d.), 2 vieta (omniumas, liepos 16 d.)
  • Vasilijus Lendel – 3 vieta (jaunimas, sprintas, liepos 16 d.)
  • Miglė Marozaitė – 3 vieta (jaunimas, keirinas, liepos 17 d.)

Europos treko čempionatas, Sen Kventinas (Prancūzija)

  • Aušrinė Trebaitė – 1 vieta (skrečas, spalio 20 d.)
  • Simona Krupeckaitė – 1 vieta (sprintas, spalio 23 d.), 3 vieta (keirinas, spalio 21 d.)
  • Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – 3 vieta (komandų sprintas, spalio 20 d.)
  • Olivija Baleišytė – 5 vieta (atkrintamosios lenktynės)

2017 metai 

Pasaulio treko čempionatas, Honkongas

  • Simona Krupeckaitė – 4 vieta (sprintas), 6 vieta (keirinas)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Anadija (Portugalija) 

  • Olivija Baleišytė – 2 vieta (jaunimas, atkrintamosios lenktynės, liepos 18 d.)

Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis, Dėras (Vengrija)

  • Akvilė Gedraitytė – 4 vieta (pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

  • Simona Krupeckaitė – 2 vieta (keirinas, spalio 21 d.)

Europos kalnų dviračių maratono čempionatas, Svitas (Slovakija)

  • Katažina Sosna – 5 vieta

 


2018 metai

Pasaulio treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

  • Simona Krupeckaitė – 3 vieta (keirinas, kovo 4 d.)

Redaguojama ir pildoma…