Lietuvos dviračių sporto jaunių ir jaunučių treko čempionatas

Lietuvos dviračių sporto jaunių ir jaunučių treko čempionatas        

             2018m. gegužės 26 – 27d.d. Panevėžys

                                                         P R O G R A M A  (preliminari)

Jauniai (2000-2001m. gim.)

Jaunės (2000-2001m. gim.)

Pastaba: jeigu 2002 metų gimimo startuoja jaunių grupėje, tuo atveju tarp jaunučių startuoti negalima.

Jaunučiai (2002-2003m. gim.) gali dalyvauti ir 2004m.g.

Jaunutės (2002- 2003m. gim.) gali dalyvauti ir 2004m.g.

Rungtys:  sprintas, keirinas, komandinis sprintas, 500m. hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, omniumas, skračas, grupinės lenktynės dėl taškų, 2km. individualaus persekiojimo lenktynės.

2018m. gegužės 26d.

Šeštadienis

Atvykimas:  9:30-10:30, Panevėžys, Parko gatvė 12, Cido Arena

Startas 12:00

Rungtys: sprintas, skračas, komandinis sprintas, grupinės lenktynės dėl taškų, 2 km.individualios persekiojimo lenktynės.

12:00 Jaunutės: 2km individualios persekiojimo lenktynės

12:40 Jaunučiai: 2km individualios persekiojimo lenktynės

13:10 Jaunės: 2km individualios persekiojimo lenktynės

13:35 Jauniai: 2km individualios persekiojimo lenktynės

13:55 Jaunutės: grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)

14:15 Jaunučiai: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

14:40 Jaunės: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

15:05 Jauniai: grupinės lenktynės dėl taškų (60ratų)

16:00-17:00 Pertrauka

17:00 Jaunutės: spritno kvalifikacija 200m. iš eigos

17:50 Jaunučiai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos

18:25 Jaunės: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos

18:55 Jauniai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos

19:15 Jaunutės: skračas (20ratų)

19:25 Jaunučiai: skračas (30ratų)

19:40 Jaunės: skračas (30ratų)

19:55 Jauniai skračas (40ratų)

20:15 Jaunutės dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:20 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:25 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

20:30 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

20:35 Jaunutės dėl 3-4vt. II užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:40 Jaunučiai dėl 3-4vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:45 Jaunės dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

20:50 Jauniai dėl 1-2vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

APDOVANOJIMAI

2018m. gegužės 27d.

Sekmadienis

Startas 10:30

Rungtys: hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, keirinas, omniumas.

10:30 Jaunutės: Hitas 500m.

10:45 Jaunučiai Hitas 500m.

11: 00 Jaunės Hitas 500m.

11:15 Jauniai Hitas 1km

11:30 Jaunutės komandinis persekiojimas 4km

11: 45 Jaunučiai komandinis persekiojimas 4km

11:55 Jaunės komandinis persekiojimas 4km

12:05 Jauniai komandinis persekiojimas 4km

12: 10 Jaunutės omniumas I skračas (20ratų)

12:25 Jaunučiai omniumas I skračas (30ratų)

12:40 Jaunės omniumas I skračas (30ratų)

12:55 Jauniai omniumas I skračas (40ratų)

13:10 – 14.00 Pertrauka

14:00 Jaunutės omniumas II tempo rungtis (20ratų)

14:15 Jaunučiai omniumas II tempo rungtis (30ratų)

14:30 Jaunės omniumas II tempo rungtis (30ratų)

14:45 Jauniai omniumas II tempo rungtis (40ratų)

15:00 Jaunutės komandinis sprintas

15:15 Jaunučiai komadinis sprintas

15:30 Jaunės komandins sprintas

15:45 Jauniai komandinis sprintas

16:00 Jaunutės omniumas III eliminavimas

16:15 Jaunučiai omniumas III eliminavimas

16:25 Jaunės omniumas III eliminavimas

16:35 Jauniai omniumas III eliminavimas

16:50 Jaunutės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)

17:10 Jaunučiai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškš (50ratų)

17:30 Jaunės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškš (50ratų)

17:50 Jauniai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškš (50ratų)

APDOVANOJIMAI

Išankstines paraiškas siųsti į LDSF  iki gegužės 23d. 18:00 val.

Programa patikslinta bus gavus visų  dalyvių sąrašą.