Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas

Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionatas 2019 bus rengiamas Panevėžyje, „Cido“ arenoje birželio 1-2 d.

Varžybų nuostatai

Registracija pradedama gegužės 20 d. ir vykdoma iki gegužės 30 d. 24 val. PARAIŠKA VARŽYBOMS siunčiama info@ldsf.lt.

Preliminari programa:

2019 m. birželio 1 d., šeštadienis

Atvykimas: 9:30-10:30, Panevėžys, Parko gatvė 12, Cido Arena

Startas 12:00 val.

Rungtys: sprintas, skračas, komandinis sprintas, grupinės lenktynės dėl taškų, 2 km.individualios persekiojimo lenktynės.

12:00 Jaunutės: 2km individualios persekiojimo lenktynės

12:40 Jaunučiai: 2km individualios persekiojimo lenktynės

13:10 Jaunės: 2km individualios persekiojimo lenktynės

13:35 Jauniai: 2km individualios persekiojimo lenktynės

13:55 Jaunutės: grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)

14:15 Jaunučiai: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

14:40 Jaunės: grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

15:05 Jauniai: grupinės lenktynės dėl taškų (60ratų)

APDOVANOJIMAI (individualios persekiojimo lenktynės ir grupinės lenktynės dėl taškų)

16:00-17:00 Pertrauka

17:00 Jaunutės: spritno kvalifikacija 200m. iš eigos

17:50 Jaunučiai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos

18:25 Jaunės: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos

18:55 Jauniai: sprinto kvalifikacija 200m. iš eigos

19:15 Jaunutės: skračas (20ratų)

19:25 Jaunučiai: skračas (30ratų)

19:40 Jaunės: skračas (30ratų)

19:55 Jauniai skračas (40ratų)

20:15 Jaunutės dėl 3-4 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:20 Jaunučiai dėl 3-4 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:25 Jaunės dėl 1-2 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

20:30 Jauniai dėl 1-2 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

20:35 Jaunutės dėl 3-4 vt. II užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:40 Jaunučiai dėl 3-4 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje trečias ir ketvirtas laikas)

20:45 Jaunės dėl 1-2 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

20:50 Jauniai dėl 1-2 vt. I užvažiavimas (važiuoja kvalifikacijoje pirmas ir antras laikas)

APDOVANOJIMAI (skračas ir sprintas)

2019 m. birželio 2 d., sekmadienis

Startas 10:30

Rungtys: hitas, komandinės persekiojimo lenktynės, keirinas, omniumas.

10:30 Jaunutės: Hitas 500m.

10:45 Jaunučiai Hitas 500m.

11: 00 Jaunės Hitas 500m.

11:15 Jauniai Hitas 1km

11:30 Jaunutės komandinis persekiojimas 4km

11: 45 Jaunučiai komandinis persekiojimas 4km

11:55 Jaunės komandinis persekiojimas 4km

12:05 Jauniai komandinis persekiojimas 4km

12: 10 Jaunutės omniumas I skračas (20ratų)

12:25 Jaunučiai omniumas I skračas (30ratų)

12:40 Jaunės omniumas I skračas (30ratų)

12:55 Jauniai omniumas I skračas (40ratų)

APDOVANOJIMAI (hitas ir komandinis persekiojimas)

13:10 – 14.00 Pertrauka

14:00 Jaunutės omniumas II tempo rungtis (20ratų)

14:15 Jaunučiai omniumas II tempo rungtis (30ratų)

14:30 Jaunės omniumas II tempo rungtis (30ratų)

14:45 Jauniai omniumas II tempo rungtis (40ratų)

15:00 Jaunutės komandinis sprintas

15:15 Jaunučiai komadinis sprintas

15:30 Jaunės komandinis sprintas

15:45 Jauniai komandinis sprintas

16:00 Jaunutės omniumas III eliminavimas

16:15 Jaunučiai omniumas III eliminavimas

16:25 Jaunės omniumas III eliminavimas

16:35 Jauniai omniumas III eliminavimas

16:50 Jaunutės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (40ratų)

17:10 Jaunučiai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

17:30 Jaunės omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

17:50 Jauniai omniumas IV grupinės lenktynės dėl taškų (50ratų)

APDOVANOJIMAI (komandinis sprintas ir omniumas)

!!! Programa gali būti patikslinta gavus visų dalyvių sąrašą. !!!