Ekstremalaus sporto asociacija „White Puppy“

Ekstremalaus sporto asociacija „White Puppy“ (toliau – Klubas) įsteigta 2011 rugsėjo 29 dieną, Pauliaus Putelio iniciatyva. Klubas pradėjo savo veiklą organizuodamas dviračių Downhill (liet. – nuokalnės) varžybas. Netrukus prie organizacijos prisijungė įvairių dviračių sporto šakų jaunieji sportininkai. Buvo suorganizuotos ir BMX dviračių varžybos. Su kiekvienu sporto renginiu į Klubą rinkosi vis gausesnis narių skaičius ir kaip mat susiformavo Klubo komanda, užsibrėžusi įgyvendinti naujus ir ambicingus organizacijos tikslus.
Antrais Klubo veikimo metais prisijungė Parkour, Freerun, Tricking ir Snieglenčių sporto entuziastai, kurie aktyviai įsijungė į Klubo veiklą.

Tiklsas
Populiarinti ekstremalų sportą Lietuvoje

Vizija
Tapti pačia stipriausia ekstremalaus sporto asociacija Europoje.

Misija
Klubo misijai įgyvendinti reikalingi pirmieji parkai Downhill/Freeride, Dirt, BMX Race, BMX Freestyle su pritaikyta infrastruktūra mokomosioms stovykloms rengti. Tokie parkai labai pagerina sportininkų įgūdžius, o tai suteiktų galimybę lygiaverčiai varžytis Europos čempionatuose. Žiemos sezono metu šie parkai nesunkiai perkonstruojami laikinosiomis konstrukcijomis į žiemos Jibbing (liet. – leidimasis turėklu), BigAir (liet. – didelių šuolių) ir Snieglenčių/Slidžių Freestyle (liet. – laisvojo stiliaus) parkus. Parkour, Freerun ir Tricking Lietuvoje gyvuojantys dar ne ilgai, bet populiarūs jaunimo akiratyje. Norint tobulinti įgūdžius ištisus metus būtina įsirengti treniruočių salę po stogu. Tam tikslui žadame įrengti nuolatinę treniruočių salę, kuri suteiks galimybę sportuoti ištisus metus.

http://whitepuppy.lt/wp/