Skip to content Skip to footer

Naujienos

Olivija Baleišytė Čekijoje tris kartus kopė ant prizininkų pakylos

Paryžiaus olimpinėms žaidynėms besirengianti Olivija Baleišytė Prahoje (Čekija) surengtose dviračių treko varžybose „Grand Prix Framar“ (UCI II kategorija) laimėjo skrečo rungtį ir grupines lenktynes dėl taškų, o omniume iškovojo antrą vietą. O. Baleišytė, kurią treniruoja Dmitrij Leopold, skreče pranoko 33 dalyves. Antrą vietą užėmė

Europos MTB čempionate daugiausiai varžovų pranoko Justinas Pavlovas

Rumunijoje, Keile Gradištei kurorte, surengtame Europos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) čempionate dalyvavo trys Lietuvos atstovai. Daugiausiai varžovų – 21 – pranoko Justinas Pavlovas. Jis jaunių lenktynėse tarp 78 dalyvių iš 29 šalių buvo 57-as. Nugalėjo danas Nikolaj Hougs. Jis 6 ratus įveikė

Pasaulio laisvojo stiliaus BMX taurės varžybose Prancūzijoje – ir du lietuviai

Monpeljė (Prancūzija)vykstančio pasaulio laisvojo stiliaus BMX taurės varžybų II etapo kvalifikacijoje Lietuvos čempionas Martynas Lagauskas (33,3 tšk.) užėmė 47-ą, o Lietuvos vicečempionas Domantas Zemeckis (13,1 tšk.) – 56-ą vietas. M. Lagauskas tarp Europos dviratininkų buvo 29-as, o D. Zemeckis – 35-as. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė

„Bike Maraton Jelenia Gora“: Lietuvos dviratininkai – pirmajame 10-uke

Jelenia Gūroje (Lenkija) surengtose kalnų dviračių (MTB) maratono varžybose „Bike Maraton Jelenia Gora“ Šarūnas Pacevičius ir Justinas Biekša (abu – Lietuvos rinktinė) iškovojo atitinkamai ketvirtą ir dešimtą vietas. Nugalėjo lenkas Mateusz Nieboras. Jis 55 km trasą, kurios bendras pakilimas – 1100 m, įveikė per

Justinas Pavlovas Europos čempionate iškopė į finalą, bet jame įveikė vos 10 metrų

Trečiadienį, gegužės 8-ąją, Rumunijoje, Keile Gradištei kurorte, prasidėjo Europos kalnų dviračių MTB čempionatas. Pirmasis iš lietuvių startavo Justinas Pavlovas. Trenerio Donato Šertvyčio auklėtinis trumposios trasos jaunių grupėje iškovojo kelialapį į finalą, bet jame Lietuvos dviratininką ištiko nesėkmė – nuo starto linijos pravažiavus vos 10

Treneriui Vytautui Balčiūnui sukako 80 metų

Dviračių sporto treneriui Vytautui Balčiūnui gegužės 4-ąją sukako 80 metų. Lietuvos dviračių sporto federacija sveikina Vytautą jubiliejaus proga ir linki sveikatos, energijos bei smagių akimirkų. V. Balčiūnas dabar gyvena Palangoje ir kiekvieną dieną mina dviračių pedalus pamėgtais maršrutais. Sporto naujienų portale Sportas24.lt publikuojamas sporto