Skip to content Skip to footer

Naujienos

Bilietai į Paryžių – praktiškai jau Olivijos Baleišytės ir Vasilijaus Lendel kišenėse

Antradienį, balandžio 16-ąją, Tarptautinei dviračių sporto sąjungai (UCI) paskelbus olimpinės treko atrankos reitingus paaiškėjo, kad panevėžiečiai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel praktiškai iškovojo Lietuvai kelialapius į Paryžiaus olimpines žaidynes. Tai oficialiai turėtų būti patvirtinta ateinantį pirmadienį, balandžio 22 dieną.   O. Baleišytė, kurią treniruoja

„Dobeles kauss 2024“ grupinėse lenktynėse – 14 prizinių vietų

Latvijoje surengtų dviračių plento varžybų „Dobeles kauss 2024“ grupinėse lenktynėse sekmadienį dalyvavo 283 dviratininkai, tarp kurių buvo ir 92 Lietuvos sportininkai. Pirmas vietas iškovojo Skaistė Mikašauskaitė (Kauno SM „Gaja“), Gabija Jonaitytė (Panevėžio DSK „Fortūna“), Augustė Audinytė (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“), Gustas Raugala („Energus Cycling Team“)

BMX pradininkas Lietuvoje Albertas Rimša mini 80-ies metų jubiliejų

Šiaulietis Albertas Rimša – mažųjų dviračių kroso (BMX) pradininkas Lietuvoje. Nusipelniusiam treneriui balandžio 15-ąją sukako 80 metų. Iš A. Rimšos auklėtinių įspūdingiausias pergales pasiekė jo dukra Vilma Rimšaitė. Ji – 2005 m. Europos čempionė, 2009 m. pasaulio čempionato bronzinė prizininkė, 2011 m. Universiados čempionė,

Vytautas Šatas ir Rugilė Stankutė – Europos BMX taurės etapo prizininkai

Europos BMX lenktynių taurės varžybų 6-ajame etape Benatkuose prie Jizeros (Čekija) sekmadienį 14-mečių vaikinų grupėje (53 dalyviai iš 17 šalių) Vytautas Šatas (titulinėje nuotraukoje) iškovojo 2-ą vietą, o 10-mečių mergaičių grupėje (11 dalyvių) Rugilė Stankutė buvo 3-ia. Abu dviratininkai atstovauja Šiaulių sporto centrui „Dubysa“

Vasilijus Lendel, neoficialiais duomenimis, iškovojo olimpinį kelialapį

Miltone (Kanada) surengto paskutiniojo, trečiojo, Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų etapo sprinto lenktynėse sekmadienį Vasilijus Lendel užėmė 7-ą vietą. Varžybos Kanadoje – paskutinės olimpinės atrankos maratone. Neoficialiais skaičiavimais, 29 metų V. Lendel iškovojo Lietuvai kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes. Olimpinėje