LIETUVOS DVIRAČIŲ SPORTO FEDERACIJA  
Atviros Lietuvos jaunučių, mergaičių, merginų ir moterų daugiadienės lenktynės.
Tarptautinės XIX-osios daugiadienės dviračių sporto lenktynės "Utena 2017"
skirtos treneriui Mykolui Veršilai atminti
 
Komandiniai rezultatai  
1 etapas   2012.07.08  
Utena  
KOM-B  
KomandaDalyvis
VietaPavadinimasLaikasVietaPavardėLaikas
1Utenos DSC, Utena4:16:23,01Janulis Augustas1:25:26,0
   2Vaitkevičius Dovydas1:25:27,0
   28Aželis Eitvilas1:25:30,0
   44Mikutis Aiivaras1:25:38,0
    Beginskas Matas 
2Riga cycling school4:16:27,05Bekmanis Dans Raivo1:25:27,0
   14Kļaviņš     Jēkabs1:25:30,0
   22Binovskis  Bruno Mārtiņš1:25:30,0
   10Dresmanis    Ričards1:25:30,0
   13Godiņš Arvo1:25:30,0
   52Andersons  Roberts1:26:12,0
3PanKKSC,DSK“F“, Panevėžys4:16:30,020Bitinas Mantas1:25:30,0
   11Bagdonas Arminas1:25:30,0
   31Mazurevičius Edvinas1:25:30,0
   64Sirutavičius Laurynas1:39:44,0
3VMSC, Vilnius4:16:30,027Lukšas Dovydas1:25:30,0
   21Matuzevičius Žygimantas1:25:30,0
   8Norutis Žygimantas1:25:30,0
   25Musteika Titas1:25:30,0
   55Tomkus Martynas1:33:51,0
   57Jonuška Marius1:35:15,0
3Vilkaviškis SM-DSK –AIRA, Vilkaviškis4:16:30,017Grabauskas Povilas1:25:30,0
   32Šavelskis Paulius1:25:30,0
   33Jankys Benas1:25:30,0
   56Aleksa Rimvydas1:35:10,0
   65Žemaitaitis Rytis1:39:48,0
3MINSK Belarus4:16:30,024Papruga Pavel1:25:30,0
   12Abdul Raman1:25:30,0
   19Sauchyts Uladzislau1:25:30,0
   23Busko Aliaksandr1:25:30,0
   37Marachynski Maksim1:25:38,0
7VILJANDI RATTAKLUBI4:16:35,04Vool Toomas1:25:27,0
   26Tiirats Johannes1:25:30,0
   47Tamm Tony1:25:38,0
   39Mõttus Marko Martti1:25:38,0
7Pärnu4:16:35,03Põrk Claid1:25:27,0
   15Salla Maik1:25:30,0
   40Pihelgas Robin1:25:38,0
   36Kubilius Kevin1:25:38,0
   61Milistver Mairon1:35:23,0
9CFC Sportclub4:16:38,030Raasuke Robert1:25:30,0
   18Litvintsev Anton1:25:30,0
   38Kupp Artur1:25:38,0
   50Säälik Kristofer1:25:38,0
   43Floren Ron Thorren1:25:38,0
9„Viesulo“ SC, „Klaipėda Cycling Team“, Klaipėda4:16:38,028Čiunka Mindaugas1:25:30,0
   9Grunulas Paulius1:25:30,0
   46Adomaitis Rokas1:25:38,0
   58Christiaensen Louis1:35:18,0
   60Žukauskas Arvydas1:35:23,0
9Otepää Rattaklubi4:16:38,035Adams Markus1:25:30,0
   16Roose Kert1:25:30,0
   51Tomson Tõnis 1:25:38,0
12Kauno GAJA-DSK Staki –Utenos DSC, Kaunas4:16:46,06Ivanovas Olegas1:25:30,0
   48Galeckas Karolis1:25:38,0
   41Šuvalskis Lukas1:25:38,0
   53Kubelskas Gediminas1:30:24,0
   54Jankunas Osvaldas1:31:59,0
   62Petruškevičius Deividas1:35:40,0
12Peloton4:16:46,033Ilves Arti1:25:30,0
   42Leidt Markus1:25:38,0
   49Sarapuu Sikka Cristen Evary1:25:38,0
14ALKS Stal Grudziadz4:26:28,07Chudzinski Philip1:25:30,0
   45Kwiatkowski Damian1:25:38,0
   59Rabizo Filip1:35:20,0
KOM-M  
KomandaDalyvis
VietaPavadinimasLaikasVietaPavardėLaikas
1Sk ,,El-Eko Sport“, PKKSC, Panevėžys3:32:27,04Šikailovaitė Ona1:10:49,0
   2Jurgelevičiūtė Rugilė1:10:49,0
   3Pikūnaitė Auksė1:10:49,0
   7Jankauskaitė Kristina1:10:53,0
   10Župerkaitė Erika1:10:55,0
   33Rekytė Aneta1:13:05,0
2PKKSC, DSK“ Fortūna“, PRSSG, Panevėžys3:32:33,05Patinskaitė Paulina1:10:49,0
   1Gedraitytė Akvilė1:10:49,0
   24Motejūnaitė Karolina1:10:55,0
3RGUOR Belarus3:32:43,08Vasilkova Hanna1:10:53,0
   22Zaitseva Maria1:10:55,0
   25Rudakova Viktoria1:10:55,0
   27Shcherbakova Angelina1:11:03,0
   29Pipchankova Yuliya1:11:03,0
4DSK Kvėdarna, Šilalė3:32:45,026Juškevičiūtė Monika1:10:55,0
   18Strainytė Auksė1:10:55,0
   20Stanišauskaitė Gustė1:10:55,0
4MINSK Belarus3:32:45,015Shaurka Alesia1:10:55,0
   11Bahdanava Anastasiya1:10:55,0
   9Miadzvetskaya Dziyana1:10:55,0
6ALKS Stal Grudziadz3:32:53,019Milda Wiktoria1:10:55,0
   23Włodarczyk Julia1:10:55,0
   28Westfalewska Weronika1:11:03,0
   30Urban Karolina1:11:10,0
   34Wiklińska Iga1:14:00,0
   34Kulczyk Sylwia1:14:00,0
7VMSC, DSK Sietynas, Vilnius3:36:08,011Ališauskaitė Gabija1:10:55,0
   31Symulevič Kamilė1:11:13,0
   34Rusak Anastasija1:14:00,0
    Tomaševskaja Andriana 
    Voloncevič Erika 
    Bugajevaitė Elvyra 
8Kauno GAJA-DSK Staki –Utenos DSC, Kaunas3:36:18,017Šiugždinytė Ramutė1:10:55,0
   32Opanasenkaitė Martyna1:11:23,0
   34Baskevičiūtė Greta1:14:00,0
   34Malevičiūtė Neringa1:14:00,0
    Rusakevičiūtė Augustė 
    Mastauskaitė Milda 
Vyr. teisėjas  
Vyr. sekretorius