Skip to content Skip to footer

Naujienos

Varžybose Lenkijoje – septynios prizinės vietos

Lenkijoje vykusiose dviračių plento varžybose „Po Ziemi Zamojskiej“ Lietuvos dviratininkai iškovojo septynias prizines vietas. Varžybose nugalėjo Gabija Jonaitytė, Augustė Audinytė ir Justinas Kuizinas. G. Jonaitytė (Panevėžio DSK „Fortūna“) laimėjo 18 km jaunių merginų asmenines lenktynes laikui (32 dalyvės). Ji distanciją įveikė per 27 min.

Treneriui Edmundui Zakarui sukako 75-eri

Dviračių sporto treneriui klaipėdiečiui Edmundui Zakarui gegužės 1-ąją sukako 75-eri. Lietuvos dviračių sporto federacija sveikina Edmundą jubiliejaus proga ir linki sveikatos, energijos bei smagių akimirkų. E. Zakaras džiaugiasi, kad gyvenime buvo prisilietęs prie dviejų dviračių sporto korifėjų: legendinio 12 kartų Lietuvos čempiono Kazio Paršaičio,

Justinas Pavlovas UCI varžybose Lenkijoje – septintas

Jelenia Guroje (Lenkija) įvykusių UCI I kategorijos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) varžybų „Maja Wloszczowska MTB Race“ jaunių grupėje Lietuvos atstovas Justinas Pavlovas iškovojo septintą vietą. Už tai trenerio Donato Šertvyčio auklėtiniui atiteko 8 pasaulio reitingo taškai. Justinas tarp 2007 m. gimusių jaunių

Treko varžybose Čekijoje – dvi Olivijos Baleišytės pergalės

Prahoje (Čekija) surengtose dviračių treko varžybose „Grand Prix Junek Velodromes“ (UCI II kategorija) Paryžiaus olimpinėms žaidynėms besirengianti Olivija Baleišytė laimėjo omniumo ir skrečo rungtis, o grupinėse lenktynėse dėl taškų buvo trečia. Lietuvos dviratininkai į pirmąjį šešetą pateko 8 kartus. O. Baleišytė omniume (daugiakovėje, 22

Jonavos MTB downhill taurės varžybose – beveik 70 dalyvių

Balandžio 27-28 d. Jonavos Joninių slėnis tapo MTB greitojo leidimosi (downhill) centru. Jame būriavosi beveik 70 sportininkų, atvykusių iš įvairių Lietuvos vietų. Jonavos downhill taurės varžybos buvo pirmosios 2024 m. šios MTB atšakos varžybos, todėl buvo jaučiama, kad sportininkai buvo jų labai pasiilgę. Varžybose

Šarūnas Pacevičius ir Justinas Biekša Lenkijoje kopė ant prizininkų pakylos

Balandžio 28-ąją Lenkijoje surengtose kalnų dviračių (MTB) maratono varžybose „Solid MTB Maraton Kornik 2024“ Šarūnas Pacevičius ir Justinas Biekša (abu – Lietuvos rinktinė) iškovojo atitinkamai antra ir trečią vietas. Nugalėjo lenkas Hubert Semczuk. Jis 50 km trasą įveikė per 1 val. 49 min. 39